Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Potok Mały - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Jędrzejów(Potok Mały + 7 km)

455 000 zł302 m² 1 506,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Do sprzedaży oferujemy Piękny Duży Dom stanie surowym otwartym Jędrzejów obręb Lasków. 3 garaże! duży słoneczny taras! nowoczesna architektura! gotowy projekt domu! idealna nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Oksa

Oksa(Potok Mały + 19 km)

66 000 zł951 m² 69,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 951 m2, zlokalizowana w Oksie, w gm. Jedrzejów. Działka położona w trzeciej linii w stosunku do drogi wewnętrznej. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Lubcza(Potok Mały + 15 km)

245 000 zł140 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wiśnicz

Wiśnicz(Potok Mały + 23 km)

65 000 zł1 880 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje na sprzedaż 12 działek budowlanych objętych mpzp każda ok. 1 880 m2! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

997 499 zł20 695 m² 48,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: duża działka rolna 2,069 ha Klemencice, gm. Wodzisław przy trasie S7. - powierzchnia 20 690 m (2,069 ha). - lokalizacja bezpośrednio przy trasie S7 (warszawa Kraków). - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł261,03 m² 3 026,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

Dom Z dużym potencjałem inwestycyjnym 1359 m | książ wielki | blisko S7 I strefy ekonomicznej inwestycja Z przyszłością lokalizacja, która zyskuje na wartości Na sprzedaż dom na.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34,35 m² 6 259,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,35m2 zlokalizowane w kameralnym bloku przy ul. Przemysłowej w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą: salon z kuchnią o pow.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł200 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 711 m²

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje Na sprzedaż przestronny dom, wolnostojący dom jednorodzinny powierzchni 200 m2, położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Ludwinów(Potok Mały + 6 km)

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nowa oferta tylko U nas! dwupietrowe mieszkanie Z ogródkiem W zabudowie bliźniaczej!zaledwie 3 kilometry od jędrzejowa!dostępne od ręki! nowe budownictwo!miejsce postojowe na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Potok Mały

Potok Mały,świętokrzyskie

190 000 zł7 600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam gospodarstwo rolne wraz Z zabudowaniami gospodarczymi W miejscowości potok. Działka bezpośrednio przy trasie E7 6 km od jędrzejowa proszę O kontakt pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Potok Mały

Potok Mały,świętokrzyskie

50 000 zł8 512 m² 5,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolno-budowlana o wymiarach: szerokość 16-17 m, długość powyżej 500 m. Położona jest w miejscowości Potok Mały oddalona od centrum Jędrzejowa o 8 km, a od drogi E7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jędrzejów

Jędrzejów(Potok Mały + 7 km)

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 92m2 położony na działce o powierzchni ok. 2600 m2, w spokojnej okolicy w Piaskach na przedmieściach Jędrzejowa. Na zadbanej posesji.